środa, 25 stycznia 2023

Pancernik - najlepsze pancerne etui do nowego telefonu

Nowy rok, nowa ja. Dość często kupuje nowe etui na telefon, ponieważ szybko mi się nudzą. Jednak już na początku tego roku postanowiłam zainwestować nie tylko w kolejne etui, a w nowy telefon. Wybrałam jeden z flagowców marki Samsung i na razie jestem z niego bardzo zadowolona. A wiecie co kupiłam pierwsze? Nie telefon, a etui. Robiłam zakupy przez Internet i chciałam mieć pewność, że etui dojdzie razem z zakupionym telefon lub nawet wcześniej. I tak też się stało.Jakie powinno być doskonałe etui?

Ja z racji tego, że chcę, aby ten telefon był ze mną co najmniej dwa lata postawiłam na etui od Pancernik.eu. W tym sklepie jest naprawdę ogromny wybór i bez trudu znalazłam zwyczajny, przezroczysty case na jakim mi zależało, pasujący do mojego modelu telefonu. Co ciekawe ten sam case występuje też w wersji z zatopionym brokatem i myślę, że na takie skuszę się za jakiś czas. Do wyboru były też bardziej pancerne etui, a nawet modele chroniące przód i tył telefonu. Można też znaleźć etui znanych modowych marek, więc naprawdę jest z czego wybierać.

Najważniejsze jest jednak, aby etui pasowało do naszego modelu telefonu. Zwłaszcza jeśli dany model wyszedł w kilku wersjach warto dokładnie sprawdzić, który telefon to ten nasz. W innym wypadku etui może nie być dopasowane do wymiarów lub mieć inne wycięcia na złącze ładowarki czy aparaty, przez co nie dość, że będzie wyglądać źle to jeszcze uniemożliwi nam korzystanie z telefonu.

Co jest najważniejsze przy wyborze tego rodzaju akcesoriów?

Oprócz samej znajomości dokładnego modelu urządzenia, jakie mamy, istotne są nasze preferencje, a nawet styl życia. Ja od wielu lat używam zwyczajnych silikonowych, przezroczystych etui na tył. A ekran mam chroniony szkłem, folią czy podobnym produktem. Jednak tutaj muszę od razu zaznaczyć, że mój telefon leży na biurku, noszę go w ręce, w torebce czy wkładam go do kieszeni bluzy. Nie noszę go z kluczami w jednej przegródce, nie korzystam z niego w złych warunkach atmosferycznych czy też nie wrzucam go do schowka w aucie. Dlatego mi tego typu ochrona wystarcza, aby telefon wciąż świetnie wyglądał.

Jeśli jednak lubicie po prostu wrzucić telefon do kieszeni, torebki z całym życiowym dobytkiem czy kładziecie go w samochodzie na jakiejś półeczce warto rozważyć inny typ etui. Dzięki temu unikniecie drobnych rysek, a nawet większych uszkodzeń. 

Zawsze warto też sprawdzać, czy wybrane etui pochodzi od dobrej marki i ze znanego sklepu. Dlaczego to jest ważne? Jest tak ogromny wybór akcesoriów do telefonów, że można się zgubić. Warto od razu kupić dodatek, który będzie chronić nasz telefon najlepiej jak się da od pierwszego dnia. Ważne są jakość wykonania i materiał. Bo od tego przecież zależy wytrzymałość etui oraz trwałość. Zdecydowanie warto od razu kupić chociaż jedno, ale porządnie wykonane etui niż co tydzień je zmieniać. Choć nie powiem jest tyle ładnych wzorów, że sama na pewno dokupię jeszcze kilka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger