poniedziałek, 21 marca 2022

Jakie perfumy na wiosnę? Herstory od Avon

 Chyba nie ma osoby, która kiedykolwiek nie miałaby mgiełki zapachowej lub wody perfumowanej od Avon. Jeszcze w szkole średniej wiele dziewczyn nosiło przy sobie mgiełki. Były tanie, duże i ładnie pachniały. Przez wiele lat miałam okazję używać wielu zapachów tej marki. Jednym z moich ulubionych jest Cherish. Jednak dzisiaj będzie post o innej propozycji — Herstory.


HERSTORY - nuty zapachowe

Nie jestem osobą, która po opisie potrafi poznać czy zapach jej się spodoba. Na szczęście w katalogach Avon mamy te pachnące kawałki strony, dzięki którym możemy sprawdzić, czy podoba nam się dany zapach. 

Woda perfumowana Herstory wyróżnia się na tle innych zapachów. Jest elegancka, ale ciepła. Przyjemna, ale nie natrętna. Kobieca i zmysłowa, ale nie przesadnie uwodząca. Powiedziałabym, że jest to zapach zrównoważony. Można go nosić w dzień, w tym do pracy, jak i wybrać na wieczór. A do tego po spryskaniu ciała, czuć go wiele godzin.

Główne nuty zapachowe to: paczula, irys i różowy pieprz. Dość ciekawe jak dla mnie. Czuć ciepłe nuty, ale też lekko pikantne i drzewne. Naprawdę nie umiem opisywać zapachów, ale są to perfumy bardzo kobieco, ciepłe i eleganckie zarazem. Ale też lekkie. Jest to zapach, który po jakimś czasie na skórze rozkwita. Zdecydowanie nie jest ciężki, choć charakterystyczny. Widziałam wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. I wcale się im nie dziwię.

2 komentarze:

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger