środa, 29 września 2021

Stylowy dodatek na jesień? Zegarek!

Kiedyś kupowałam nowy zegarek, przy każdej nadarzającej się okazji. Dzisiaj jednak wiem, że o wiele rozsądniej jest kupić czasomierz, który ma uniwersalny charakter i jest dobrej marki. Często możemy sobie zadawać pytanie, jaki kupić zegarek, aby mieć jeden, porządny model, który wystarczy nam na długi czas. Jak to jest z zegarkami?

Marka czy moda?

Oczywiście są marki, które od lat znamy i cenimy. Nawet jeśli nie mamy takiego zegarka, to potrafimy powiedzieć, że np. Seiko to japońska firma, która od lat produkuje czasomierze i są dobrej jakości. Ogólnie można powiedzieć, że znane i cenione marki są warte zakupu. Im więcej opinii o marce i produkcie, tym więcej o nim wiemy. A kiedy chcemy kupić zegarek, jaki ma nam służyć kilka lat, dobrze jest znaleźć renomowaną markę. Jak właśnie Seiko. Różne modele tej marki znajdziemy tutaj: 
https://novotime.pl/firm-pol-1142347122-SEIKO.html A także przeczytamy jej historię. 

Pewnie zdarza się, że ktoś może uważać, iż renomowane marki są nudne. Ale to nie prawda. Obecnie i stabilne na rynku marki produkujące zegarki wypuszczają wiele linii produktowych. Nie tylko klasyczne zegarki na pasku z prostą tarczą, do odczytania godziny, ale też nowoczesne modele sportowe czy warianty biżuteryjne, uznawane za modne. Nie trzeba rezygnować z dobrej marki, aby mieć modny zegarek, bo one nam to oferują. 

Jaki model wybrać?

Tutaj warto się zastanowić, w co najczęściej się ubieramy. Jeśli preferujemy styl sportowy, a nawet uprawiamy aktywnie sport, lepszym wyborem będzie zegarek z funkcjami sportowymi. A gdy nosimy eleganckie stroje, a w pracy obowiązuje nas dress code, wtedy model na pasku lub bransolecie będzie lepszy. Warto też wziąć pod uwagę grubość zegarka. Niektóre modele na bransolecie i zegarki sportowe są zbyt grube, aby wsunąć je np. pod mankiet koszuli, za to modele na pasku będą się mieścić idealnie. 

Jeżeli preferujemy tak zwany styl casual, to w zasadzie każda opcja będzie dla nas dobra. Eleganckie modele mogą dodać szyku, klasyczne zawsze pasować uniwersalnie do okazji, a sportowe podkręcić trochę outfit. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger