poniedziałek, 26 lipca 2021

Ciekawe prezenty na różne okazje

 Lipiec to u mnie w domu czas szukania i dawania prezentów. Najpierw urodziny ma tato, a 4 dni (!) Tak cztery dni później jest rocznica ślubu rodziców. W tym roku już 36. Zatem trzeba było znaleźć wyjątkowe prezenty. Bukiet kwiatów jest świetnym pomysłem, ale raczej jako dodatek. Z tak ważnych okazji szukałam bardziej spersonalizowanego prezentu. A jest w czym przebierać!

Prezent spersonalizowany

Prezent od serca jest najlepszym rodzajem prezentu. Dlatego tak cieszą nas laurki narysowane przez dzieci. Ale co zrobić, gdy jest się dorosłym dzieckiem i prezent trzeba dać rodzicom. Można skorzystać z bogatej oferty Murrano. Na tej stronie https://www.murrano.pl/okazja/kalendarzowe/prezent-na-walentynki/ znajdziemy mnóstwo ciekawych prezentów, które mogą być spersonalizowane. 

Kieliszki do wina, biżuteria, skrzyneczki do przechowywania drobiazgów, etui na wizytówki, a nawet skarbonka czy długopis mogą być ozdobione grawerem. W treści możemy wpisać, co chcemy, dlatego taki prezent może pasować z wielu okazji. Data urodzin, data rocznicy ślubu albo krótka dedykacja i najszczersze życzenia, będą wystarczająco. Możliwość wybrania przedmiotu, na jakim dodamy grawer, też jest świetną opcją. Nie każdemu przydadzą się ozdobne kieliszki, zamiast nich można wybrać inny przedmiot jak zegar, metalowy plakat czy nawet ozdobną nagrodę. 

Dlaczego prezent z grawerem jest lepszy?

Jeśli chcemy dać komuś podarunek, który uwzględnia nasze uczucia, oferuje indywidualną wartość czy też ma podkreślać konkretną sytuację, to wybraniem prezentu, na którym można zrobić indywidualny grawer, jest najlepszym pomysłem.

Ale może się okazać, że ktoś chciałby otrzymać po prostu nową pościel, ciekawe dodatki do wyposażenia wnętrza czy komplet ładnie pachnących świec. Wtedy nie można ignorować prezentu, o jakim wspomniała nam dana osoba. Jeżeli jednak nie wspominała, ale wiemy, że gustuje w biżuterii, lub pić wino czy nawet chce coś nieszablonowego, wtem mamy gotowy pomysł na coś innego, od serca. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger