piątek, 15 grudnia 2017

Kompleksowy dla głowy – olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe

Cztery doskonałe olejki, każdy z innej części świata, zebrane w jednym produkcie – to może być zapowiedzią tylko jednej rzeczy: wielowymiarowej pielęgnacji włosów. Olejek Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe to prekursor całej linii, sygnowanej marką Kerastase. Jak działa na włosy Kerastase Elixir Ultime?


Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe – przeznaczenie

Olejek stworzono dla wszystkich rodzajów włosów: dobrze sprawdzi się zarówno jako prewencyjna ochrona zdrowych włosów, oraz jako intensywnie działające serum, intensyfikujące blask pasm i dbające o odpowiedni poziom ich nawilżenia. Elixir Ultime Oleo Complexe dobrze sprawdzi się również na włosach niezdyscyplinowanych, które wymagają wygładzenia i są trudne w stylizacji.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe - skład

W eleganckiej butelce kryją się 4 naturalne olejki urozmaicone płynnymi silikonami nabłyszczającymi i kondycjonującymi włosy. Każdy z olejków działa inaczej:
- olejek kukurydziany – wygładza i uelastycznia włosy, ułatwia ich ukłądanie, dba o odpowiedni poziom nawilżenia
- olejek arganowy – stanowi termo-ochronę przed wysokimi temperaturami
- olejek kameliowy – udaremnia toksynom wnikanie do wnętrza włosa, działa antyseptycznie
- olej pracaxi – regeneruje włosy, ułatwia modelowanie i poprawia elastyczność
Dzięki tym czterem, naturalnym składnikom olejek do włosów Kerastase działa dobrze zarówno na zewnątrz, jak i w wewnętrznych partiach włosa.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe – działanie

Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe upiększa włosy już od pierwszej aplikacji. Kondycjonuje i zabezpiecza je przed wysychaniem, skraca czas suszenia i zwiększa ich wytrzymałość. Dobrze zabezpiecza końce włosów przed zniszczeniem i jest wydajny – wystarczy niewielka ilość olejku Kerastase Oleo Complexe, aby zdyscyplinować i wygładzić pasma.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe – aplikacja

Stosowanie produktu jest łatwe i przyjemne: wystarczy nałożyć olejek do włosów Kerastase na suche lub wilgotne pasma po myciu (od połowy ich długości). Olejek Kerastase można nakładać na włosy nawet kilkukrotnie w ciągu dnia – zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

2 komentarze:

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger