poniedziałek, 26 czerwca 2017

Depilacja laserowa dla osób o jasnej karnacji i jasnych włosach

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia, jednak nie wszystkie pozwalają usunąć włoski na trwałe. Jedynie depilacja laserem diodowym przyniesie pożądane efekty zarówno u brunetek, jak i u blondynek. Dzięki najnowocześniejszej metodzie depilacji, przy wykorzystaniu najmocniejszego lasera skutecznie usuniesz nieestetyczne włoski, które przeszkadzają szczególnie latem. Metoda ta jest praktycznie bezbolesna, a w dodatku bardzo szybka. Na czym dokładnie polega?


Laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa jak pewnie się domyślasz, polega na wykorzystaniu energii światła lasera do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego i komórek macierzystych, które odpowiadają za powstawanie nowych włosków. Nie będziemy teraz omawiać skomplikowanych procesów fizycznych, jakie temu towarzyszą, ale najprościej mówiąc, w skórze poddanej zabiegowi energia świetlna zostaje zamieniona w energię cieplną, co jest podstawą skuteczności tego zabiegu.

W całym zabiegu najistotniejszą rolę odgrywa ciepło, które przegrzewa a tym samym niszczy mieszki włosowe i macierz włosa, dzięki czemu włos nie ma szansy ponownie wyrosnąć. Co się z nim dzieje? W czasie zabiegu zostaje on odłączony od znajdującej się w skórze cebulki włosa, by do dwóch tygodni od wykonania zabiegu całkowicie ją opuścić.Jak przygotować się do zabiegu?

Laser diodowy, przy pomocy którego wykonywany jest zabieg jest narzędziem w pełni bezpiecznym dla skóry, a w dodatku w 100% skutecznym dla blondynek, których owłosienie na nogach jest w jasnym odcieniu i nie wszystkie metody usuwania włosków są w stanie na nie zadziałać.

Musisz jednak wiedzieć, że aby zabieg mógł być przeprowadzony także u Ciebie to Twoja skóra i włosy muszą spełniać kilka warunków. Jednym z nich jest nie opalanie się na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jest to szczególnie ważne by unikać słońca szczególnie teraz, gdy jest lato, dlatego wykonywanie tego zabiegu zazwyczaj zaleca się w porze wiosennej lub jesiennej, kiedy nie wystawiamy całego ciała na działanie promieni słonecznych.

Ograniczenia tyczą się także depilacji. Na 10 dni przed laserowym usuwaniem owłosienia nie możesz przeprowadzać depilacji woskiem, ani usuwać niechcianych włosków pęsetą. W przeciwnym razie zabieg nie będzie mógł zostać przeprowadzony, gdyż obecne na skórze włoski muszą być w pełni widoczne, a światło lasera musi mieć do nich swobodny dostęp.

5 komentarzy:

  1. Na pewno wiele osób ucieszy fakt, że obecnie laser ma możliwości usuwania również jasnych włosków. Polecam zabiegi depilacji laserowej, tylko w autoryzowanych gabinetach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam jasną karnację i dość cienkie włoski, jednak ciemne przez co odznaczały się nieco na skórze. Korzystałam z zabiegów depilacji laserowej w Kosmedica w Warszawie. Na https://kosmedica.pl/depilacja-laserowa-warszawa/ można znaleźć ich ofertę. Po kilku seriach była już duża różnica. Jestem zadowolona z efektów, jeszcze czekają mnie dwie serie na nogi i bikini :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger