wtorek, 22 grudnia 2015

Świąteczna chciej - lista

Powiem wam szczerze, że zastanawiałam się od dłuższego czasu nad takim postem. Z jednej strony jest kilka rzeczy, które bym chciała, ale z drugiej strony mam wszystko. Serio. Należę do tych osób, które zadowolą się małymi rzeczami, a na te małe rzeczy mnie zdecydowanie stać. Jednak stwierdzam, że pokażę wam kilka rzeczy, które sobie za jakiś czas kupię. Bo to nie jest lista pod tytułem "Marzy mi się...", "Kiedyś uzbieram...", "Niech Mikołaj mi przyniesie". To jest lista moich chciejstw, które kupię.


chciej listaCanon PowerShot SX400 IS Digital Camera Black, 890 PLN / Ray-Ban black wayfarer sunglasses, 545 PLN / Dr. Sante Maska do włosów olej macadamia i keratyna 300ml Polandi / NATURA SIBERICA Chłodząca maska do twarzy -30, Fresh Spa 50ml Polandi / Plecak Szkolny na Laptopa Miejski A4 / IN PELLE SKÓRZANA TOREBKA SZARA Polandi / KOZAKI DO KOLAN SKÓRA+STRECZ Polandi

Zastanawiam się jedynie nad wyborem aparatu. Potrzebuję coś do 1000 złotych, ale coś lepszego niż zwykły kompakt, a z drugiej strony nie tak zaawansowane jak lustrzanka, bo i tak będę robić zdjęcia na fabrycznych ustawieniach, w sensie zmieniać mikro/makro/portret/panorama... i tyle. 

6 komentarzy:

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger