niedziela, 1 marca 2015

Recenzja - Joanna Naturia szampon i odżywka do włosów przetłuszczających się

Niestety nadal moje włosy można zaliczyć do przetłuszczających się, ale na to jak szybko powstaje na nich ta nieprzyjemna warstewka ma wpływ używany przeze mnie szampon. Czy ten pakiet od Joanna Naturia się u mnie sprawdził?Moja opinia:

Oczywiście jak to zawsze w wypadku moich włosów bywa odzywka kończy się, gdy szampon dopiero jest w połowie zużyty.

Szampon - bardzo dobry szampon, który oczyszcza włosy i skórę głowy, ale nie powoduje podrażnień. Ponadto używając tego szamponu mogłam spokojnie myć włosy co 2-3 dni. Miał ładny zapach, ale nieco zbyt lejącą konsystencję. Na plus jest też opakowanie, które łatwo się otwiera i szczelnie zamyka. No i cena. Jednak ten szampon tak w sumie nic nie robił oprócz mycia.

Odżywka - lekka odżywka bez spłukiwania... oczywiście używałam jej na długość od ramienia w dół i ze spłukiwaniem. Odżywka zmiękczała włosy i sprawiała, że się ładnie błyszczały, ale bardzo utrudniała ich rozczesanie i tak jakby je puszyła. W sensie nie były wygładzone, a wręcz na odwrót robiła mi się lwia grzywa. Ponadto konsystencja jest bardzo lejąca, za bardzo. Opakowanie i cena na plus.

Podsumowując, jeśli miałabym z tej dwójki cokolwiek kiedykolwiek kupić byłyby to szampon. Odżywka kompletnie moim włosom się nie spodobała.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger