niedziela, 29 marca 2015

A dzisiaj będzie o wystroju wnętrz...

Temat bardzo niekosmetyczny, ale planuję kompletną zmianę wystroju mojej biurowej sypialni... tak to jest jak ma się 28 m kw. na domowe biuro i sypialnię (garderoba osobno). Niestety przedzielić tego ścianką się nie da, więc szukam rozwiązań, które pomogą mi się skupić pracując w domu (nawet nie wiecie jak widok łóżka ciągnie do spania), a z drugiej strony nie będzie to wnętrze surowe. Ponadto uwielbiam pocztówki, obrazki, zdjęcia i wszelkiego rodzaju elementy pokazujące świat.Trust me to tylko fragment tego co mam :DA z kącika do czytania jestem najbardziej dumna i prace nad nim uważam za zakończone.

Natomiast ściana nad szafką z książkami chciałabym zaaranżować całą w zdjęciach, pocztówkach, obrazkach coś na kształt tablicy korkowej, którą mam. Tylko nie wiem jak to zrobić żeby nie zniszczyć ściany i żeby to się trzymało HELP?!

Ostatnio zainwestowałam też w industrialną lampkę LED.Jeszcze tylko przede mną poszukiwania idealnego biurka pod nią... Znalazłam jedno piękne, ale w JYSK... i jakby to powiedzieć firma nie zachęca mnie do zakupu, bo ich meble nie słyną z wysokiej jakości, a już na pewno nie z jakości odpowiadającej cenie.

A teraz popadnijmy w zadumę nad pięknymi domowymi bibliotekami... pewnego dnia i u mnie w domu :)
 marzenie ...


1 komentarz:

  1. W całym wystroju ogromne znaczenie mają również meble. Jakie wybierasz? Jakie polecasz? Nie ukrywam, że z wyborem mebli to ja mam akurat największy problem, bo nie wiem, co będzie pasowało i co będzie funkcjonalne. Zależy mi na tym, aby meble nie były tylko zbieraczem kurzu. Marzy mi się też jak najbardziej odpowiednie przechowywanie. Szukałam, sprawdzałam i wiele wymarzonych mebli, które mi się podobają znalazłam w ofercie sklepu https://ms-meble24.pl/ . Wiele jest teraz sklepów meblowych online z bardzo fajną ofertą.

    OdpowiedzUsuń

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger