wtorek, 30 lipca 2013

Wygrana w konkursie Egmont Polska

Cóż od czasu do czasu biorę udział w jakichś konkursach i czasami zdarza się, że coś wygram. Tym razem w konkursie organizowanym przez Egmont Polska udało mi się wygrać 2 książki:

Tygrysi księżyc - Antonia Michaelis
Władca Marionetek -Joanne OwenJeszcze nie zaczęłam ich czytać, ale bardziej podoba mi się opis Władcy Marionetek i pewnie od tej książki zacznę jak skończę Clive'a Cusslera i przeklętą Medusę po angielsku :) A to potrwa, bo jestem dopiero na 130 stronie opasłego tomiska. Nie wiem jak wam, ale mi się po angielsku czyta znacznie wolniej.

A wy? Kiedy udało wam się coś ostatnio wygrać?

2 komentarze:

  1. Książki świetne a ja pewnie też bym zaczęła od władcy marionetek. A czytanie po angielsku to też ale racze z pomocą słownika bo nie radzę sobie ze wszystkimi słowami :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja sobie radzę, ale cóż u Clive'a pojawia się tysiące słów marynistycznych, naukowych, morskich itd. i czasami nie ogarniam, ale lecę dalej ;)

      Usuń

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger