czwartek, 24 listopada 2011

TAG - Subiektywny ranking przystojniaków!

Zasady są proste:
Napisz od kogo otrzymałaś taga.
Wymień dziesięciu mężczyzn, których uważasz za najbardziej atrakcyjnych, a swój wybór krótko uzasadnij.
Zataguj dziesięć osób i powiadom je o nominacji.


W związku z tym, że zobaczyłam ten TAG u Sroczki czuję się otagowana =]

10??? ARGH!
Chyba nie będę zbyt oryginalna =]

Moje TOP 10

1.Shannon "Shanimal" Leto(nawet nie pytajcie ile czasu wybierałam dobre zdjęcia braci Leto...)
Jest fantastycznym perkusistą!!! Ma parę epizodów aktorskich, na szczęście bardzo dawno temu, ale przede wszystkim jest muzykiem. Shannon gra na perkusji, czasem na gitarze akustycznej w zespole Thirty Seconds to Mars. I uwaga dziewczyny skupcie się: Czy ten facet wygląda na 41 lat??? Ja mu daje jakieś 27 l, ale tak ma 41 lat!!! (i nie, nie robił operacji plastycznych).

2.Til Schweiger

Co jak co, ale jest przystojny. Poza tym jest świetnym aktorem zarówno komediowym jak i w filmach bardzo poważnych. Któż go nie zna z Bękartów wojny czy prześmiesznego Freda? Sprawdza się i jako reżyser i jako aktor.

3.Johnny Deep

Tego pana znacie na pewno. Albo się go kocha, albo nienawidzi, nic pomiędzy =]

4.Ed Westwick

Ed jest znany przede wszystkim z roli Chucka Bassa w Plotkarze, ale grał także w kilku innych filmach i jest wokalistą zespołu Filthy Youth. Całkiem nieźle grają jak na moje ucho.

5.Aleksander Skarsgard

Taki słodki słodziak. Znany przede wszystkim z roli Erika w True Blood (swoją drogą pasuje idealnie!) i z teledysku Lady Gagi. Zdecydowanie najprzystojniejszy Szwed.

6.Ian Somerhalder

Znany przede wszystkim z ról w serialach Lost i Pamiętniki wampirów. Słodziak =]

7.Jared Leto


Jak Shannon to i Jared xD Tak, tak bracia, z tym, że ten egzemplarz Leto ma lat 40. Nie wygląda prawda? Generalnie o Jaredzie jako o jednej z niewielu osób mogę powiedzieć, że jest artystą. Jakbym miała wymieniać co facet umie to by mi to parę stron zajęło. Śpiewa, prawie tańczy xD, gra na wielu instrumentach, pisze teksty i muzykę dla Thirty Seconds To Mars, w którym to również śpiewa i gra na gitarach (wszystkich chyba jakie są) i klawiszach. Poza tym jest reżyserem (wszystkie teledyski Marsow podpisane jako Bart Cubbins) i aktorem (Requiem dla snu, Mr.Noboody).


To tyle ode mnie, bo się i tak rozpędziłam miałam dać top 5. Emmm mam was otagować? To czujcie się otagowane wszystkie =]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger