niedziela, 20 listopada 2011

Recenzja - Hollywood Smile, Pearl Drops

Jak wiecie uwielbiam kawę, co przekłada się między innymi na lekko żółty odcień zębów. Dodam też, że z natury nie mam śnieżno białego uśmiechu, ponieważ mam ciemniejszy kolor kości i bez wstawienia sztucznych zębów nigdy idealnie białego uśmiechu nie będę miała. Co nie znaczy, że nie próbuję wybielić zębów lub pozbyć się przebarwień po kawie.

I tak właśnie jakieś 3 tygodnie temu zakupiłam pastę do zębów Pearl Drops Hollywood smileOpis producenta z wizaz.pl:

Specjalistyczna pasta wybielająca. Producent obiecuje wybielenie zębów o dwa tony przy codziennym stosowaniu pasty przez 3 tygodnie.

* u mnie na opakowaniu pisze, że o 4 tony w 3 tygodnie.

Skład: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Alumina, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, PEG-12, Aroma, Pentasodium Triphosphate, Pentapotassium Triphosphate, Zinc Peroxide, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene, CI 74160, CI 77891

Moja opinia
Na składach się nie znam, ale skoro pasta zapewnia wybielenie o 4 tony w 3 tygodnie wydaje mi się, że ma silne działanie... przepraszam chciałam powiedzieć POWINNA mieć, bo NIE MA aż takiego efektu.

Hmm myję zęby standardowo, szczoteczką Signal średnio twardą, o ile tak się dzieli szczoteczki =]. Po tygodniu faktycznie zauważyłam, że przebarwienia powierzchniowe z górnych zębów zniknęły i zostały tylko te wewnątrz zęba, na dolnych ząbkach efekt był minimalny. Po dwóch tygodniach powinnam mieć więc jeszcze jaśniejsze zęby.... w tym momencie nastąpił STOP, a w trzecim tygodniu recesja i powrót koloru zębów do normy, czyli lekko żółtawych przebarwień.

Ale plusem jest to, że wystarczyło raz ząbki umyć inną profesjonalnie wybielającą pastą, aby przebarwienia z górnych zębów znikły, z dolnych oczywiście nie...

Pasta ma lekko słodki smak i sama w sobie dobrze czyści zęby, są takie śliskie i efekt ten utrzymuje się wiele godzin. Nie ma miętowego smaku ani zapachu, ale nie ma też zadania odświeżającego. Kusi też cena od 12 do 20 złotych, ja trafiłam na promocję akurat. Myślę, że doraźnie można używać tej pasty przez tydzień potem innej i znowu tej itd.

PODSUMOWANIE: Nie ma efektu jaki reklamuje producent, ale jednak przez pewien czas działa.

3 komentarze:

  1. Jeśli chcesz wybielić ząbki jak z reklamy to polecam Białą Perłę System. Co prawda aplikacja jest okropna, ja spędzam półgodziny z żelem na zębach i chusteczką pod brodą...Ale efekt - warto;) Tylko trzeba uważać, to mocny środek.

    OdpowiedzUsuń
  2. równiez polecam Białą Perłe!:)

    OdpowiedzUsuń
  3. u mnie ta pasta swietnie poradzila sobie z przebarwieniami i wybielila zeby o ton moze dwa,w zaledwie 3 tygodnie, ogolnie jestem zadowolona bo jak na taka cene efek jest bardzo dobry :))

    OdpowiedzUsuń

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger