niedziela, 15 maja 2011

Dax Perfecta Cashmere mousse podkład


Opis producenta:
To pierwsza w Polsce seria podkładów z plastyczną mikrosiateczką przestrzennych silikonów (3D), która perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery, maskuje zmęczenie i stres oraz delikatnie wyrównuje zmarszczki. Dzięki temu skóra staje się kaszmirowo gładka oraz idealnie matowa nawet przez 12 godzin. Podkłady rozprowadzają się równomiernie i nie tworzą efektu maski ułatwiając skórze oddychanie. Dodatkowo, po nałożeniu adaptują się do skóry i zapewniają doskonale dobrany, jednolity odcień cery.

Moja opinia:
-kosmetyk w wersji próbka 1,5 ml wystarcza na 4 nałożenia dużej ilości
-wystarczy nałożyć średnią ilość podkładu, aby pokrył wszystko! Dosłownie wszystko: zaczerwienienia po pryszczach, krostki, naczynka, wągry na nosi czy moje piegi.
-kwestia rozszerzonych porów:
*sam podkład je zakrywa idealnie, natomiast podkład nałożony na BB Cream Elemong, którego używam czasami jako bazy uwidacznia bardzo pory, wyglądają jak małe kratery.
-trwałość: faktycznie krem bardzo długo trzyma się na skórze i co najważniejsze nie ciemnieje, z powodzeniem testowałam go 9 godzin, ale śmiem twierdzić, że i 12 godzin wytrzyma.
-mam mieszana cerę, więc zależy mi na efekcie matu:
*sam podkład jest idealnie matowy, nos zaczyna mi się świecić lekko po ok. 4 godzinach, ale biorąc pod uwagę, że jest ciepło to i tak dobry efekt, policzki, czoło i broda trzymają się matowe nawet przez cały mój test 9 godzin.
*nakładany na Elemong - po 2 godz. już się świecę na nosie, czole, brodzie i policzkach koło nosa.
-kolor: mam próbkę w odcieniu 02 i mimo, iż jest ciemniejszy od mojej skóry idealnie się stapia z cerą i ma naturalny kolor.
-co do pokrycia zmarszczek: mam tylko płytkie zmarszczki koło oczu i jedną pionową na czole, jednak podkład zamiast je maskować jeszcze bardziej je uwidacznia.
w skali do 6 oceniam podkład na 5/6. Kupiła bym normalny kosmetyk po tym co pokazała próbka na mojej twarzy =]Zdjęć niestety nie dodam, nie mam dobrego aparatu akurat. Ale na słowo możecie mi uwierzyć, że warto go przetestować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując posty na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics, Google AdSense i technologię Blogger.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Copyright © 2016 N. o kosmetykach , Blogger